PRO MĚSTA

Akce na míru pro nás nejsou žádná věda 


Hledáte nevšední způsob, jak oživit svá městská centra a udělat z jejich vánočních oslav, kulturních akcí něco naprosto výjimečného? Skupina Čerti z Rakouska je tu pro vás! Již 8 rokem se pohybujeme po celé České Republice, proto se nebojte oživit svátky s námi a nechte čertovskou náladu zazářit na vašem náměstí. 

Každé naše vystoupení je plně přizpůsobilo podle vašich přání a vizích. Z toho důvodu v naší nabídce najdete možnost individuálního vystoupení, které je využíváno například na předávání mikulášských nadílek. 

Současně klienti mají možnost si zvolit vystoupení celé skupiny. Dle domluvy je stanoven kompletní počet čertů, nebo možnost výběru pyrotechnických efektů. 


Pokud Vás nabídka osloví, neváhejte nás kontaktovat a dejte svému místu nezapomenutelný zážitek. 

Naše pekelná nabídka

Přineseme vašemu večeru čertovskou jiskru

1) Vystoupení celé skupiny

Nabízíme zajištění kompletního 2h programu pro děti. Součástí balíčku je hudební vystoupení, soutěže o ceny, doprovodné efekty a základní aparatura (ozvučení, mlhové dělo, ohnivé dělo, stroboskop, světlice, dýmovnice, fontány).

Rozjasněte Vaši událost s námi a překvapte mladé i starší návštěvníky nezapomenutelným programem plným kozel a zábavy od Čertů z Rakouska. Více informací Vám poskytneme na emailové adrese info@certizrakouska.cz

2) Individuální show  


Nabízíme Vám jedinečnou příležitost zpestřit vaši kulturní událost čertovským doprovodem. Naše kostýmy lze využít do marketingových kampaní, reklamních fotografií či videí. 

V případě zájmu o veřejnou či firemní akci nás prosím kontaktujte: info@certizrakouska.cz

Reference


Harrachov - Krakonošský průvod


Rakovník - Vystoupení pro děti


Fulnek -  Rozsvícení stromečku


Olomouc - Výstaviště Flora